მნიშვნელოვანია! ჰანს ციმერი კონცერტში მონაწილეობას არ იღებს.
26 სექტემბერს, 20:00 საათზე, თბილისის გულში, თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორიის გრანდიოზულ დარბაზში უნიკალური კონცერტი გაიმართება. საღამოზე შესრულდება მსოფლიოში ცნობილი კომპოზიტორის, ჰანს ციმერის მუსიკა, რომელსაც თანამედროვე ორკესტრი Mystery Ensemble წარმოგიდგენთ ცოცხალი, ფერადი შესრულებით, მრავალი რომანტიკულად მოციმციმე სანთლის ფონზე.  სიამოვნება მთელი ოჯახისთვის გარანტირებულია.
ანსამბლის შესრულებისა და ატმოსფერული გარემოს მომაჯადოებელი კომბინაცია საღამოს დაუვიწყარს გახდის. იჩქარეთ და შეიძინეთ ბილეთები სექტემბერს ყველაზე ლამაზ, ჯადოსნურ და დამამშვიდებელ კონცერტზე!

Уникальный концерт состоится 26 сентября в 20:00 в грандиозном зале Тбилисской государственной консерватории имени Вано Сараджишвили в самом сердце Тбилиси. В программе вечера музыка всемирно известного композитора Ханса Циммера в блистательном исполнении современного оркестра Mystery Ensemble при романтичном мерцании множества свечей. Восторг для всей семьи гарантирован.
Завораживающее сочетание музыки в исполнении ансамбля и атмосферного зала сделают вечер незабываемым. Спешите за билетами на самый красивый, волшебный, умиротворяющий концерт сентября!