დისნეის სამყარო(Disney World). Mystery Ensemble
✨ ✨ უნიკალური კონცერტი 7 ივლისი, 20:00 საათზე, თბილისის ვანო სარაჯიშვილის სახელობის სახელმწიფო კონსერვატორიის საკონცერტო დარბაზში გაიმართება. Mystery Ensemble, ერთ-ერთი ყველაზე მოთხოვნადი ანსამბლი თბილისში, გიწვევთ ნათელ, უნიკალურ, საინტერესო მუსიკალურ მოგზაურობაში დისნეის მსოფლიო ანიმაციური სტუდია (Disney world animation studio) ჰიტების ჯადოსნურ სამყაროში.
თავბრუდამხვევი თავგადასავლების პროგრამაში იქნება იგივე მელოდიები თქვენი საყვარელი ანიმაციური შედევრებიდან: " მეფე ლომი (The Lion King)", " სილამაზე და მხეცი( Beauty And The Beast)", " ბამბი (Bambi)", " 101 დალმატინელი(101 Dalmatians)", " პინოქიო (Pinocchio)", " მძინარე მზეთუნახავი(Sleeping Beauty)", " ფიფქია და შვიდი ჯუჯა (Snow White And The Seven Dwarfs " და მრავალი სხვა.
მაქსიმალური სიამოვნება მოზრდილებისა და ბავშვებისთვის — თქვენ ფაქტიურად აღმოჩნდებით ცნობილი მულტფილმის სცენების შიგნით და იგრძნობთ თავს ერთ — ერთ გმირად.ეს ყველაფერი საიდუმლო ანსამბლის და ორკესტრის უნიკალური მოწყობითაა!
ეს საოცარი კონცერტი შესანიშნავი საჩუქარი იქნება თქვენი ოჯახისთვის, მეგობრებისთვის, კოლეგებისთვის და, რა თქმა უნდა, საკუთარი თავისთვის! ნათელი მოგონებები და ამაღელვებელი გამოცდილება გარანტირებულია. მოემზადეთ სიურპრიზებისთვის და იჩქარეთ ბილეთების მისაღებად! ნათელი მოგონებები და ამაღელვებელი გამოცდილება გარანტირებულია. მოემზადეთ სიურპრიზებისთვის და იჩქარეთ ბილეთების შესაძენად!
საუკეთესო საუკეთესოთა შორის მღელვარების, შემცივნებლის ,გრძნობისა და ფანტაზიის მაძიებლებისთვის.
დროა, რომ მუსიკა თქვენს გულებში ჩაუშვათ და Mystery Ensemble-ით იცხოვროთ ამ წარმოუდგენელი თავგადასავლებით! რამდენიმე ბილეთია! არ გამოტოვოთ შანსი შეიძინოთ ბილეთები სეზონის ანიმაციური შედევრების ერთ-ერთ საუკეთესო კონცერტზე მთელი ოჯახისთვის! Შეხვედრამდე!

✨Уникальный концерт состоится 7 июля в 20:00 в престижном Малом зале Тбилисской государственной консерватории имени Вано Сараджишвили в самом сердце Тбилиси.
Окунитесь в мир любимых мультфильмов! Mystery Ensemble приглашает вас в яркое и захватывающее музыкальное путешествие по волшебным вселенным хитов мировой мультипликации студии Disney.
В программе головокружительных приключений для вас прозвучат те самые мелодии из любимых анимационных шедевров: «Король Лев», «Красавица и Чудовище», «Бэмби», «101 далматинец», «Пиноккио», «Спящая Красавица», «Белоснежка и семь гномов» и многих других.
Максимальный восторг для взрослых и детей — вы буквально окажетесь внутри знаменитых мультсюжетов и почувствуете себя одним из героев — все благодаря уникальным аранжировкам, артистизму и драйву оркестра Mystery Ensemble!
Этот восхитительный концерт станет идеальным подарком — близким, знакомым, коллегам и, конечно, себе! Яркие воспоминания и трепетные переживания гарантированы. Готовьтесь к сюрпризам и спешите за билетами!
Лучшее из лучшего для ценителей острых ощущений, мурашек и волшебных миров.
Самое время впустить музыку в ваши сердца и прожить это невероятное приключение вместе с Mystery Ensemble! Билетов мало — не упустите шанс приобрести билеты на один из лучших концертов анимационных шедевров сезона для всей семьи! До встречи!