უნიკალური კონცერტი 12 ოქტომბერს, 20:00 საათზე, თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორიის დიდ დარბაზში გაიმართება. საღამოს პროგრამაში შედის მსოფლიოში ცნობილი კომპოზიტორის ჰანს ზიმერის მუსიკა თანამედროვე ორკესტრის Mystery Ensemble ყველაზე ფერადი შესრულებით. აღფრთოვანება მთელი ოჯახისთვის გარანტირებულია.
ზიმერი არის ჯეიმს ბონდის(James Bond) ფილმების, "ინტერსტელარი"(Interstellar), "დასაწყისი"(Inception), "დუნა"(Dune), "გლადიატორი"(Gladiator), «კარიბის ზღვის მეკობრეები «(Pirates of The Caribbean) და ასობით ფილმის ჰიტის საუნდტრეკების ავტორი.
ანსამბლისა და ატმოსფერული დარბაზის მიერ შესრულებული მუსიკის მომაჯადოებელი კომბინაცია საღამოს დაუვიწყარს გახდის. იჩქარეთ ბილეთების მისაღებად ყველაზე ჯადოსნური და ჰარმონიულ კონცერტზე!

Уникальный концерт состоится 12 октября в 20:00 в грандиозном зале Тбилисской государственной консерватории имени Вано Сараджишвили в самом сердце Тбилиси. В программе вечера музыка всемирно известного композитора Ханса Циммера в блистательном исполнении современного оркестра Mystery Ensemble. Восторг для всей семьи гарантирован.
Завораживающее сочетание музыки в исполнении ансамбля и атмосферного зала сделают вечер незабываемым. Спешите за билетами на самый красивый, волшебный, умиротворяющий концерт октября!