გრძნეული ,სამეფო კარის თამაშები და კარიბის ზღვის მეკობრეები. Mystery Ensemble
11 აპრილს, 20:00 საათზე, თბილისის ვანო სარაჯიშვილის სახელობის სახელმწიფო კონსერვატორიის დიდ დარბაზში უნიკალური კონცერტი გაიმართება.  ჩაეფლობით მსოფლიოში ცნობილი ფილმის ისტორიებს! Mystery Ensemble, ერთ-ერთი ყველაზე მოთხოვნადი ანსამბლი თბილისში, გიწვევთ ნათელ, უნიკალურ, საინტერესო მუსიკალურ მოგზაურობაში მსოფლიო კინოს ჰიტების სამყაროებში.
თავბრუდამხვევი თავგადასავლების პროგრამაში შედის "კარიბის ზღვის მეკობრეები", "სამეფო კარის თამაშები", ასევე მომხიბლავი საუნდტრეკები ცნობილი თამაშიდან "გრძნეული 3: ველური ნადირობა" და ფილმები რივიას გერალტის, მონსტრების მონადირის შესახებ.
თქვენ ფაქტიურად აღმოჩნდებით ცნობილი ფილმის სცენების შიგნით და იგრძნობთ თავს ერთ — ერთ გმირად-Mystery Ensemble-ის ორკესტრის უნიკალური არანჟირებით, მხატვრულობით!
საუკეთესო საუკეთესოთა შორის მღელვარების, შემცივნებლი გრძნობისა და ფანტაზიის მაძიებლებისთვის.
Ჰანს ზიმერის, რამინ ჯავადის და სონია ბელუსოვას მიერ შედგენილი საუნდტრეკები არის ის, რის გარეშეც კინოს სრულად ვერ აღვიქვამდით.
არსებობს რამდენიმე ბილეთი! არ გამოტოვოთ შანსი, რომ შეიძინოთ ბილეთები კინომუსიკის სეზონის ერთ-ერთ საუკეთესო კონცერტზე მთელი ოჯახისთვის!  Შეხვედრამდე!

Уникальный концерт состоится 11 апреля в 20:00 в грандиозном зале Тбилисской государственной консерватории имени Вано Сараджишвили в самом сердце Тбилиси. Окунитесь в мир знаменитых киноисторий! Один из самых востребованных ансамблей Тбилиси Mystery Ensemble приглашает вас в яркое, неповторимое, захватывающее музыкальное путешествие по вселенным хитов мирового кинематографа.
В программе головокружительных приключений: «Пираты Карибского моря», «Игра престолов», а также завораживающие саундтреки из знаменитой игры «Ведьмак 3: Дикая Охота» и кинофильмов про Геральта из Ривии, охотника на чудовищ.
Вы буквально окажетесь внутри знаменитых киносюжетов и почувствуете себя одним из героев — спасибо уникальным аранжировкам, артистизму и драйву оркестра Mystery Ensemble!
Лучшее из лучшего для ценителей острых ощущений, мурашек и фэнтези.
Саундтреки, сочиненные Хансом Циммером, Рамином Джавади и Соней Белоусовой — это то, без чего мы не воспринимали бы кино полноценно.
Билетов мало — не упустите шанс приобрести билеты на один из лучших концертов киномузыки сезона для всей семьи! До встречи!